ELAD DIGITAL

פתרונות מובילים לחדשנות דיגיטלית, בהתאמה אישית

השותפים שלך להשגת היעדים העסקיים, באמצעות כלים ופתרונות דיגיטליים אפקטיביים

אלעד דיגיטל, חברת ה- Customer Engagement המובילה בישראל, עוזרת לך להשיג את היעדים העסקיים שלך, ולחזק את הקשר עם הלקוחות, באמצעות מגוון פתרונות מתקדמים מקצה לקצה.

בעידן הדיגיטלי, חשוב שכל הכלים בעסק יענו לצורך של קהל היעד, ויהיו בנויים בצורה המאפשרת חווית לקוח נוחה, פשוטה, ואפקטיבית. וכשאנחנו אומרים אפקטיבית, אנחנו מתכוונים לכזאת שמביאה ביזנס, מממשת אותו, ובכך מסייעת לך להגדיל את שורת הרווח בארגון.

אנחנו מספקים לך, במקום אחד, את כל הפתרונות, בכל ערוץ רלוונטי, ונותנים מענה רחב ומגוון לכל צורך.
בין אם זה מתן שירות טוב יותר, חסכון משמעותי בזמנים ובכח אדם, חיבור בין הארגון ללקוחות הקצה, הגדלת הערך מלקוחות קיימים, הנגשת הארגון לקהל, הנעת מסע לקוח אוטומטי, או כל אתגר אחר שעומד אצלך על הפרק – אנחנו כאן כדי לפצח אותו עבורך, ולייצר פתרון הוליסטי, בהתאמה אישית, הכולל את כל הטכנולוגיה הדרושה, במטרה להגיע לתועלת העסקית, מקצה לקצה.

אנחנו מציעים ללקוחותינו תהליך שלם, הכולל חשיבה אסטרטגית, מחקר ואפיון, עיצוב ופיתוח, הטמעת מערכות, ליווי שוטף, תחזוקה ואופטימיזציה של הפתרונות.

האתגר שלך - הפתרונות שלנו

חטיבת הדיגיטל שלנו מנוסה בעבודה עם ארגונים מובילים במגוון תחומים עסקיים, והצוות מוכשר לתמוך בכל אתגר שעולה מהשטח. הפרויקטים שלנו בעולמות הדיגיטל מחברים ראייה עסקית עם יכולות טכנולוגיות מובילות ורמת שירות גבוהה, למתן חווית לקוח חדשנית כמו גם ליצירת כלים דיגיטליים לשיפור חווית העובד. אנחנו מתמחים בכלים וטכנולוגיות חדשות, במטרה ליצור חוויה דיגיטלית איכותית, שתהיה גם מקצועית וגם פרודוקטיבית.
חשוב לנו ללמוד ולהבין את הצרכים העסקיים שלך באופן מעמיק, כדי שנוכל לתרגם אותם לתוצרים מעולים, יצירתיים וחדשניים.

""

האתגר שלך - הפתרונות שלנו

חטיבת הדיגיטל שלנו מנוסה בעבודה עם ארגונים מובילים בתחומם, במגוון תחומים עסקיים, והצוות מוכשר לתמוך בכל אתגר שעולה מהשטח. הפרויקטים שלנו בעולמות הדיגיטל מחברים ראייה עסקית עם יכולות טכנולוגיות מובילות ורמת שירות גבוהה, למתן חווית לקוח חדשנית כמו גם ליצירת כלים דיגיטליים לשיפור חווית העובד. אנחנו מתמחים בכלים וטכנולוגיות חדשות, במטרה ליצור חוויה דייטלית איכותית, שתהיה גם מקצועית וגם פרודוקטיבית.


מפת הפתרונות שאנחנו מפתחים עבורך, נשענת על למידת צרכי הארגון והשטח, והיא תספק לך דרך ברורה ונגישה להתייעל תפעולית ושירותית, תרכז עבורך את הנתונים, ותציע דרכי פעולה אפקטיביות למימוש היעדים העסקיים.
כל הנתונים מרוכזים ממקורות הרלוונטיים לארגון, והעבודה בשילוב הכלים והפתרונות האלה, תביא אותך לתוצאות מיידיות.

כלים טכנולוגיים

השירותים שלנו

UI / UX

איפיון ועיצוב חווית משתמש
הסטודיו שלנו הוא מהמובילים בתחום UI/UX, המייצר פתרונות דיגיטליים מתקדמים וחדשניים ללקוחות בארץ ובעולם. נשמח לספק לך שירותים מגוונים לשיפור חווית המשתמש, כולל ביצוע מחקר ופיתוח אסטרטגיית מוצר, אפיון ועיצוב ממשקי משתמש, בדיקת שימושיות למוצרים, ועוד.
לפרטים נוספים

& Web Development
Business Apps

בניית אתרי תוכן ותדמית, ואפליקציות חכמות
אנחנו מתמחים בפיתוח ובניית אתרי תוכן, שירות ותדמית, לארגונים ותאגידים. כל הפרויקטים שלנו משלבים בתהליך העבודה גם מומחי אפיון, פיתוח ועיצוב, במטרה לשים דגש על חווית המשתמש, ולהגיע לתוצרים יחודיים, המותאמים אישית לצרכי הארגון ומדויקים לקהלי היעד.
לפרטים נוספים

E-commerce

פתרונות מסחר אלקטרוניים
מחלקת האיקומרס שלנו מתמחה בפיתוח אתרי סחר אונליין, ויישום מערכות מסחר אלקטרוניות ללקוחות מובילים בארץ ובעולם. אנחנו מציעים פתרונות מתקדמים הכוללים ניהול מרכזים לוגיסטיים, למידת התנהגות רוכשים מבוססת AI, חיזוי רכישה ונטישה, תחזוקה, שירות ושיפור ביצועים לאתר סחר קיימים ועוד. נשמח לייצר עבורך ערוצי מסחר חדשים, ולעזור לך להרחיב את הפעילות העסקית.
לפרטים נוספים

& Portals
Collaborations

פורטלים ארגוניים ופתרונות שיתוף ידע
הניסיון הרב שלנו בפיתוח פורטלים ארגוניים וחווית משתמש אופטימלית מאפשר לנו לייצר עבורך פתרונות ניהול ושיתוף ידע בהתאמה אישית, המדויקים לצרכי הארגון והעובדים. נשמח להציע לך מגוון כלים מתקדמים כמו אינטגרציה למערכות ארגוניות, טפסים ארגוניים, מידע מותאם אישית לעובד, ניהול תכנים, שיתוף מסמכים, שיחות וידאו שיתופיות, ועוד.
לפרטים נוספים